Strona główna Archiwum 2011 - 2013 Sprawą dzierżawy szpitala w Blachowni znowu zajmuje się sąd
0 komentarze 85 views

Sprawą dzierżawy szpitala w Blachowni znowu zajmuje się sąd

Kolejny raz przed sądem stanęli Cezary Skrzypczyński, właściciel szpitala w Blachowni, oraz reprezentujący powiat częstochowski wicestarosta Janusz Krakowian. Właściciel szpitala chce, by sąd ustalił, czy umowa dotycząca dzierżawy od powiatu budynku szpitala jest ważna.

Cezary Skrzypczyński, który na 30 lat wydzierżawił od częstochowskiego Starostwa Powiatowego budynek szpitala w Blachowni, już po raz drugi złożył pozew w sądzie. W pierwszej sprawie, w które, właściciel szpitala chciał zasądzenia przez sąd zmian w umowie dzierżawy, zapadł wyrok niekorzystny dla niego.

 

Teraz przedsiębiorca oczekuje rozstrzygnięcia, czy umowa, na podstawie które prowadzi szpital, jest czy nie jest ważna. Po dzisiejszej rozprawie sąd poprosił o dostarczenie oryginałów dokumentów i na 18 października wyznaczył termin kolejnej rozprawy.

 

O ostatniej rozprawie i zawiłościach związanych z dzierżawą szpitala pisaliśmy tutaj.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl