Strona główna Archiwum 2011 - 2013 O Srebrny Sygnet z Orłem w Koronie
W piątek 11 listopada w Dobrodzieniu niedaleko Lublińca odbędzie się V Bieg Niepodległości "O Srebrny Sygnet z Orłem w Koronie".

W biegu na dystansie 5 km mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni. Zawodnicy będą podzieleni według sześciu kategorii wiekowych: 16-29 lat, 30-39 lat, 40-49 lat, 50-59 lat, 60-69 lat oraz 70 lat i powyżej. 

Trasa biegu będzie przebiegać ul. Piastowską, Osiedlem Wieczorka i ul. Leśną. Zawodnicy wystartują ze Stadioniu Miejskiego w Dobrodzieniu, gdzie będzie znajdować się biuro zawodów. Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów 11 listopada w godz. 9 – 10.30 oraz elektronicznie. Zapisywać można się za pośrednictwem strony: www.online.datasport.com.pl.
Opłata startowa dla zgłoszonych elektronicznie wynosi 5 zł (10 zł dla zgłaszających się w biurze zawodów).

Początek biegu o godz. 11.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl