Strona główna Archiwum 2011 - 2013 Na śniadaniu o tworzeniu nowych miejsc pracy w Częstochowie
5 września w Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 odbędzie się kolejne spotkania w ramach cyklu "Śniadanie z przedsiębiorcami". Tematem będzie "Program wspierania przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy w Częstochowie w latach 2013-2018".

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie stan przedsiębiorczości w Częstochowie oraz misja miasta i cele strategiczne programu w zakresie wspierania rozwoju przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy. W spotkaniu tradycyjnie weźmie udział prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Zainteresowani udziałem w „Śniadaniu z przedsiębiorcami” proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: ihlad@arr.czestochowa.pl, do 4 września.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl