Strona główna Archiwum 2011 - 2013 KS Skra trenuje przed sparingiem
Po świąteczno-noworocznej przerwie do treningów wraca pierwsza drużyna KS Skry. Zespół już w najbliższą sobotę zmierzy się w sparingowym meczu z Górnikiem Wesoła. Mecz odbędzie się 19 stycznia o godz. 11 na stadionie przy Loretańskiej.

Będzie to pierwszy z jedenastu planowanych sparingów w zimowym okresie przygotowawczym sezonu 2012/2013. Kolejnym sparingpartnerem po Górniku Wesoła będzie zespół Wyzwolenie Chorzów.

W klubie Skry czterech zawodników dostało wolną rękę – wśród nich Siwek i Zaczyński. Trudno w tej chwili powiedzieć, gdzie będą kontynuować karierę sportową. Prawdopodobnie nowym klubem Mateusza Zaczyńskiego będzie drużyna z jego rodzinnej miejscowości – lider częstochowskiej okręgówki MLKS Woźniki, który poważnie myśli o promocji do IV ligi i wzmacnia skład. „Zaki” jako ofensywny pomocnik rozegrał w KS Skrze 11 spotkań.

Zespół pod wodzą Jana Wosia rozpoczął po przerwie treningi. – Będziemy próbować coś testować. Oczywiście w miarę naszych możliwości. Mam nadzieję, że te sparingi pomogą w ustaleniu strategii na najbliższą rundę. Musimy z całą pewnością pozyskać nowego młodzieżowca. Być może wróci do nas Kamil Groborz, który grał już w naszym zespole. – powiedział trener JDB Skry, Jan Woś.

Wiadomo, że w sezonie 2012/2013 w rozgrywkach III ligi nie wystąpi zespół Victorii Chróścice. Zespół z powodu ciężkiej sytuacji finansowej wycofał się z rywalizacji.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl