Strona główna Archiwum 2011 - 2013 Drugie z rzędu zwycięstwo Victorii
Victoria coraz lepiej radzi sobie w IV lidze. Zespół Macieja Strożka pokonał dziś (20 października) na stadionie przy ul. Krakowskiej 2:1 Unię Ząbkowice. - Mogliśmy wygrać wyżej, ale i tak nie był to łatwy mecz. Unia gra dobrą ofensywną piłkę - mówi szkoleniowiec Victorii.

Gospodarze już w 2. minucie meczu po strzale Kamila Korbela prowadzili 1:0. W 18. minucie w polu karnym został Tomasz Stefański. Sędzia podyktował rzut karny, który zamienił na bramkę Łukasz Toborek. Goście zdobyli kontaktowego gol w 90. minucie.

– Jestem zadowolony z pierwszych 45 minut w naszym wykonaniu. Mieliśmy dużo więcej sytuacji do zdobycia bramek – twierdzi Strożek. – Musimy jeszcze popracować nad zachowaniem chłopaków w polu karnym.

Victoria Częstochowa – Unia Ząbkowice 2:1 (2:0)

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl