Strona główna Archiwum 2011 - 2013 Chcesz utworzyć klaster, przyjdź na szkolenie
Szkolenia dla tych, którzy chcą rozpocząć współpracę w formie klastra, organizuje Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Częstochowie.

 Nazwa bezpłatnego szkolenia brzmi „Powiązania Kooperacyjne Polskich Przedsiębiorstw”.

– Adresatami projektu są przedstawiciele przedsiębiorstw, działających lub zamierzających rozpocząć współpracę w formie klastra, a także organizacje otoczenia biznesu, pracownicy lub przedstawiciele jednostek sfery badawczo-rozwojowej oraz pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, związanych z inicjatywami klastrowymi – informuje Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Częstochowie, która jest organizatorem.

Zgodnie z harmonogramem szkolenia będą obejmować cykl pięciu dwudniowych warsztatów. Po ich zakończeniu uczestnicy wezmą udział w wyjeździe do jednego z krajów Unii Europejskiej, który będzie połączony z wizytami w przedsiębiorstwach oraz centrach technologicznych.
Szczegółowych informacji merytorycznych na temat szkolenia udziela: Aleksandra Płaza – Kos z firmy Seka S.A. tel: 32 2036970, e-mail: aleksandra.plaza@seka.pl.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl