Strona główna Archiwum 2011 - 2013 AZS pójdzie za ciosem?
W piątek 7 października siatkarze Tytana AZS udadzą się na mecz do Olsztyna. Czy ekipa Marka Kardosa i Damiana Dacewicza po kapitalnym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem będzie w stanie równie dobrze zagrać z AZS-em Olsztyn? - Mecz z Olsztynem pokaże, czy nasza forma jest ustabilizowana - twierdzi Damian Dacewicz, drugi trener Tytana AZS.

Sztab szkoleniowy częstochowskiej drużyny ze spokojem podchodzi do meczu w Olsztynie. Co prawda przeciwnik teoretycznie nie jest tak mocny jak Jastrzębski Węgiel, ale z pewnością będzie chciał powetować porażkę na inaugurację sezonu z Asseco Resovią Rzeszów.
– Zespół z Olsztyna jest bardzo dobrze przygotowany do sezonu. Do drużyny wraca Igor Yudin. Poza tym hala w Olsztynie jest specyficzna i nie wszystkim drużynom pasuje – uważa Marek Kardos, trener AZS-u.

W meczu z olsztynianami dużo zależeć będzie od zgrania rozgrywającego Fabiana Drzyzgi z częstochowskim zespołem. Wszystko wskazuje jednak, że 21-latek szybko wrócił do gry na wysokim poziomie.
– Fabian potrzebował zaledwie trzech treningów, żeby zgrać się z drużyną. Jestem spokojny o jego dyspozycję – przekonuje Kardos. 
Początek meczu o godz. 18.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl