Strona główna Kultura i rozrywkaMuzyka Zwycięzca „Must Be The Music” zagra w piątek w TFP!

Zespół Besides, zwycięzca ósmej edycji polsatowskiego programu "Must Be The Music", wystąpi w piątek, 27 lutego w Teatrze From Poland.

– Tegoroczna trasa koncertowa Besides jest przełomowa w historii zespołu – mówi Kaja Szymańska, menadżerka Besides. – Po wygranej w „Must Be The Music” zespół zapytał fanów o to, w jakich miastach chcieliby zobaczyć ich koncert. Ogromny odzew świadczył o wysokim zainteresowaniu.  Trasa stała się więc „koncertem życzeń”.

Zwycięstwo w polsatowskim programie pozwoliło zespołowi na inwestycję w lepszą jakość brzmienia, co sprawi, że koncerty będą jeszcze bardziej niezapomnianym przeżyciem wizualno-dźwiękowym. Po raz kolejny będzie można usłyszeć materiał z płyty „We Were So Wrong”, która przez cały czas utrzymuje się na szczytach list bestsellerów sieci Empik i Matras w kategorii muzyki alternatywnej. Nie obędzie się jednak bez niespodzianek.

Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, często połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku.

– Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju – powiedział Piotr Rogucki, juror programu „Must Be The Music”.

Piątkowy koncert Besides poprzedzą dwa supporty: Buenos Agres i Hegemony.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Początek o godz. 19.

Źródło: materiały prasowe

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl