Strona główna Policja Zderzenie dwóch ciężarówek na DK1. Droga zablokowana
0 komentarze 116 views

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK1. Droga zablokowana

W piątek, 15 listopada rano doszło do zderzenie dwóch ciężarówek na DK1 pomiędzy miejscowościami Łochynia i Kościelec. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Jaki informuje częstochowska policja, po godz. 6 na DK1 pomiędzy miejscowością Łochynia a Kościelec na wysokości miejscowości Madalin (w kierunku do Częstochowy tj. 480 km, natomiast w kierunku do Łodzi 461 km) doszło do zderzenia dwóch ciężarówek scania. W pojeździe, który przewoził płynny asfalt, nastąpiło rozszczelnienie naczepy i masa bitumiczna rozlała się na drogę.

Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy: w kierunku do Częstochowy w miejscowości Łochynia skręcamy w prawo do Mykanowa, dalej do Częstochowy, natomiast w kierunku do Łodzi skręcamy w miejscowości Kościelec w prawo, droga do Radomska i dalej DK-1 do Łodzi. Utrudnienia w ruchu potrwają do kilku godzin.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca scanii nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu poprzedzającego przewożącego masę. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Źródło: KMP Częstochowa

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl