Strona główna Policja Wpadli z marihuaną. Trzy osoby zatrzymane przez kłomnickich policjantów

W miniony weekend policjanci z Kłomnic zatrzymali trzy osoby z marihuaną. Dodatkowo dwie z nich uprawiały w miejscu zamieszkania krzaki konopi. 

11 września policjanci z Kłomnic w Kuźnicy Kiedrzyńskiej skontrolowali samochód. Przy jednym z pasażerów znaleźli porcję zielonego suszu. W dalszej kolejności mundurowi dotarli do 26-letniego mieszkańca Częstochowy, który również miał przy sobie marihuanę i dodatkowo uprawiał krzaki konopi. Stróże prawa znaleźli w jego miejscu zamieszkania amatorską uprawę. 5 krzaków konopi hodował w specjalnie przystosowanej szafce, znajdującej się w łazience. Z posadzonych nielegalnie roślin można było uzyskać około 220 porcji narkotyku.

W niedzielę kłomniccy policjanci udali się na interwencję domową, gdzie podczas przeprowadzanych czynności ujawnili przy awanturującym się 29-latku kilka porcji zielonego suszu oraz krzak zabronionej rośliny hodowanej na terenie posesji.

Za posiadanie zabronionych substancji psychoaktywnych i uprawę konopi grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: KMP Częstochowa

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl