Strona główna Policja Ukrył w zamrażarce ponad 11 kg marihuany

Sąd tymczasowo aresztował 38-letniego mężczyznę, który w wynajmowanym domu w Żarkach Letnisko (pow. myszkowski) miał ponad 11 kg marihuany.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z katowickiej komendy zatrzymali 38-latka, który posiadał narkotyki. W wynajętym domu w miejscowości Żarki Letnisko katowiccy policjanci zabezpieczyli prawie 11,5 kg marihuany. Narkotyki spakowane były w plastikowe pojemniki i ukryte w dużej zamrażarce.

Mężczyzna, który wcześniej nigdy nie był karany, został osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień. Podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na czas trwającego postępowania na wniosek Prokuratury Rejonowej w Myszkowie, sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.
Źródło: Policja Śląska

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl