Strona główna Policja Trafił za kratki na ponad 5 lat, ona na półtora roku

Częstochowscy policjanci tego samego  dnia zatrzymali 29-latka i 19-latkę, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Mężczyzna spędzi w więzieniu ponad pięć lat, a młoda kobieta ma do odsiadki 1,5 roku.

W miniony czwartek 8 marca kryminalni z komisariatu I wpadli na trop 29-latka, znanego im z kryminalnej przeszłości. Mężczyzna skutecznie ukrywał się od grudnia ubiegłego roku. Wpadł, gdy robił zakupy w jednym ze sklepów w centrum miasta Zatrzymany ma na swoim koncie m.in. włamania i kradzieże rozbójnicze. Za te przestępstwa usłyszał wyrok 5 lat i 2 miesięcy więzienia.

Tego samego dnia śledczy z częstochowskiej „jedynki” zatrzymali 19-latkę, skazaną na karę odbycia 1,5 roku pozbawienia wolności. Kobieta ukrywała się od stycznia. Na widok policjantów, którzy namierzyli ją na chodniku przy ulicy Kopernika, zaczęła uciekać. Została jednak szybko zatrzymana i odwieziona do aresztu.

Źródło: KMP Myszków

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl