Strona główna Policja Policjanci eskortowali do szpitala samochód z 3-letnią dziewczynką. Została ukąszona przez szerszenia

Policjanci z komisariatu z Olsztyna udzielili eskorty mężczyźnie, który wiózł do szpitala swoją 3-letnią córkę. Jak się okazało, dziewczynka została ukąszona przez szerszenia. 

W poniedziałek, 29 lipca tuż przed 23 policjanci z Olsztyna podczas patrolu zostali poproszeni o pomoc przez kierowcę citroena. Jak się okazało, w aucie znajdowała się jego 3-letnia córka, która została ukąszona przez szerszenia. Wiedząc, że w takich sytuacjach liczy się każda chwila, policjanci natychmiast włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe i rozpoczęli pilotaż do szpitala. Dzięki temu dziewczynka na czas trafiła do szpitala, gdzie została jej udzielona pomoc medyczna.

Źródło: KMP Częstochowa

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl