Strona główna SportPiłka nożna Piłkarska Gwiazdka coraz bliżej. Wiemy, kto zagra
0 komentarze 74 views

Piłkarska Gwiazdka coraz bliżej. Wiemy, kto zagra

Sześć drużyn wystąpi 21 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa w kolejnej edycji Piłkarskiej Gwiazdki.

Tradycyjnie już do walki  przystąpi reprezentacja Piłkarskiej Gwiazdki, złożona z zaprzyjaźnionych z klubem byłych i obecnych piłkarzy ekstraklasy. Kolejnym zespołem będzie Raków Ekstraklasa. W skład jego będą wchodzić wychowankowie częstochowskiego klubu, którzy obecnie występują w innych zespołachoraz zaproszeni przez nich zawodnicy z T-Mobile Ekstraklasy.

Swój debiut na Piłkarskiej Gwiazdce zaliczy Łada Biłgoraj. Drugi raz z rzędu w turnieju wystąpi Chemik Kędzierzyn-Koźle.

– Koniec roku to czas podsumowań, także dla kibiców. Postanowiliśmy zrobić ukłon w stronę najwierniejszych kibiców Rakowa i zaprosiliśmy Ładę i Chemika. Wiem, ze fani tych drużyn żyją ze sobą w bardzo dobrych relacjach i na pewno stworzą niesamowitą atmosferę na trybunach – tłumaczy prezes RKS-u Raków, Krzysztof Kołaczyk.

Piąty zespół tworzyć będą piłkarze pierwszego zespołu Rakowa. Ostatnią drużynę wyłoni turniej eliminacyjny do Piłkarskiej Gwiazdki.

Źródło: www.rksrakow.pl

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl