Strona główna Policja Oszust poszukiwany listem gończym w rękach częstochowskich policjantów

Częstochowscy policjanci zatrzymali 49- letniego mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania. Tym razem tropy za poszukiwanym listem gończym prowadziły do jednego z mieszkań w Sosnowcu.

Kryminalni z częstochowskiego Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wpadli na trop 49-latka (bez stałego miejsca pobytu), który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną został wydany list gończy.

W zeszłym tygodniu zapukali do jednego z sosnowieckich mieszkań, w którym miał przebywać poszukiwany. To właśnie tam ukrywał się 49–latek, którego na podstawie listu gończego poszukiwał Sąd Rejonowy w Częstochowie. Za oszustwo, sąd wyznaczył mu karę 1 roku i 10 miesięcy więzienia. Zatrzymany trafił już za kraty.

Źródło: KMP Częstochowa

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl