Strona główna Gospodarka Na kwietniowym śniadaniu m.in. o dotacjach na szkolenia i doradztwo dla sektora małych i średnich firm

Na najbliższym ,,Śniadaniu z Przedsiębiorcami", które odbędzie się 11 kwietnia w Parku Przemysłowo-Technologicznym, omówione zostaną dotacje na szkolenia i doradztwo dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz dotacje i pożyczki na rozwój działalności gospodarczej w 2019 roku.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, kto może wnioskować o dofinansowanie, na co można otrzymać dofinansowanie i na jakich zasadach, a także jaki jest jego poziom. Uczestnicy poznają również główne założenia nowego projektu: Usługi rozwojowe dla MŚP. Omówione zostaną także możliwości uzyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Funduszy Unijnych na rozwój działalności gospodarczej w 2019 roku oraz preferencyjne pożyczki dla firm.

Prelegentem będzie Jerzy Ostrowski – animator w projekcie „Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MŚP i ich pracowników” prowadzonym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz  Józef Wojtas – specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego w Częstochowie prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8:30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”. Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Źródło: UM Częstochowy

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl