Strona główna Komunikacja Na Frytkę OFFjazd zawiozą dodatkowe autobusy
0 komentarze 89 views

Na Frytkę OFFjazd zawiozą dodatkowe autobusy

Pięć dodatkowych linii autobusowych będą mieć do dyspozycji wszyscy ci, którzy wybiorą się w sobotę i niedzielę (24 i 25 czerwca) do Parku Lisiniec na Częstochowski Festiwal Muzyki Alternatywnej Frytka OFFjazd.

Linie komunikacyjne oznaczone numerami 111, 112, 113, 114 i 115 umożliwią bezpośrednie połączenia z różnych dzielnic Częstochowy z terenami sąsiadującymi z miejscem imprezy.

Linia 111 obejmie swoim zasięgiem dzielnicę Wyczerpy, Tysiąclecie, Parkitkę oraz Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską. Linia 112 będzie kursować przez dzielnicę Północ, Tysiąclecie, Parkitkę, Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską. Linia 113 zapewni przejazd przez Dźbów, Stradom, Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską. Linia 114 obsłuży pasażerów z Błeszna, Wrzosowiaka, Rakowa, Ostatniego Grosza, Śródmieścia i dzielnicy Podjasnogórskej. Linia 115 będzie realizować przewozy z Rakowa, Dąbia, Zawodzia, Starego Miasta, Śródmieścia i dzielnicy Podjasnogórskej.

Program festiwalu znajduje się tutaj.

Źródło: MZDiT w Częstochowie

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl