Strona główna Gospodarka Gomma zwiększy zatrudnienie. Będzie praca dla inżynierów

Firma Gomma związana z branżą motoryzacyjną planuje dalszy rozwój i poszukuje częstochowskich inżynierów, m.in. z zakresu budowy maszyn, inżynierii materiałowej i chemii.

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie otrzymał  informację od firmy CF Gomma Polska, która obecnie wchodzi w skład koreańskiej grupy DTR o jej planach rozwojowych. Przedsiębiorstwo jest jednym z liderów na rynku komponentów dla producentów samochodowych. Firma zamierza zwiększyć różnorodność swoich zaawansowanych technologicznie systemów antywibracyjnych i w związku z tym poszukuje wykwalifikowanych pracowników.

Oferta skierowana jest do inżynierów z doświadczeniem lub bezpośrednio po studiach z zakresu budowy maszyn, inżynierii materiałowej, chemii oraz materiałów polimerowych.

Wybranym w procesie rekrutacji inżynierom zakład zapewni kilkutygodniowe szkolenia w swoich oddziałach w Anglii, Korei Południowej i w Niemczech. Zainteresowani mogą przesyłać swoje życiorysy na adres firmy: rekrutacja@cfgomma.com.

Więcej informacji o ofercie na stronie http://www.pup.czestochowa.pl/urzad/aktualnosci/idn:1390.html.

Źródło:
PUP w Częstochowie

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl