Strona główna Miasto Częstochowski ZUS zaprasza na grę terenową z okazji 90-lecia swojego istnienia

21 sierpnia częstochowski ZUS organizuje grę terenową wokół tematu ubezpieczeń społecznych. Udział jest bezpłatny, otwarty dla każdego. Będą ciekawe nagrody.

Organizując grę terenową, ZUS chce zaprosić do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 90-lecia swojego istnienia, ale i upowszechniać wiedzę o ubezpieczeniach społecznych czy historii ZUS. ,,Przegranych” nie będzie. Każda uczestniczka i każdy uczestnik otrzyma bowiem nagrodę za sam udział, a dodatkowo nagrody powędrują do pierwszych 20 osób, które prawidłowo rozwiążą zadania i najszybciej dotrą do mety.

Gra „Bezpieczna przyszłość” odbędzie się 21 sierpnia w godz. 9-14. Aby wziąć udział, trzeba się zarejestrować – można to będzie zrobić tuż przed startem, od godz. 8.50 w siedzibie częstochowskiego Oddziału ZUS przy ul. Dąbrowskiego 43/45. Wydane zostaną wtedy także Karty Gry.

Ograniczeń wiekowych nie ma, bo z liczącą 4 km trasą powinien poradzić sobie każdy. Znajdzie się na niej 5 punktów kontrolnych – trzeba będzie tam rozwiązać zagadkę, krzyżówkę lub odpowiedzieć na pytania. Zadania związane będą z ubezpieczeniami społecznymi i ZUS, a odpowiedzi bez trudu znajdziemy m.in. w przygotowanych materiałach.

Więcej informacji o grze terenowej „Bezpieczna Przyszłość” można uzyskać w częstochowskim ZUS pod nr tel. 034 368 91 16 lub 665 090 588, a także pisząc mejla na adres katarzyna.siwczynska@zus.pl lub na stronie internetowej ZUS.

Partnerami wydarzenia są Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Jana Długosza oraz częstochowska delegatura Śląskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Źródło: UM Częstochowy

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl