Strona główna Gospodarka Częstochowa zadba o firmy rodzinne
0 komentarze 108 views

Częstochowa zadba o firmy rodzinne

7 lutego odbędzie się pierwsze, inauguracyjne spotkanie Lokalnego Centrum Kompetencji, którego zadaniem jest wsparcie firm rodzinnych.

– Będziemy się starać sprostać wyzwaniom, jakie stoją przed firmami rodzinnymi, m.in. związanymi ze zmianami pokoleniowymi – mówi o projekcie Anna Potrzebowska, wiceprezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie.

Seminarium pt.  „Praktyczne podejście do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego – sukcesja, zarządzanie, polityka miasta” odbędzie się 7 lutego o godz. 10.30 w sali szkoleniowej nr 3 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Spotkanie będzie okazją do wymiany uwag i pomysłów dotyczących możliwości wsparcia częstochowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności.

Dla zainteresowanych szerszym udziałem w projekcie, w tym: tworzeniem struktur Rady Rozwoju Firm Rodzinnych na terenie Częstochowy przeznaczono panel dyskusyjny, który rozpocznie się o godz. 13.

Aby wziąć udział w seminarium i tym samym przystąpić do projektu, trzeba się zarejestrować. Z ramienia Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. prowadzi ją Lokalny Animator LCK  Kamila Grochowina, tel. 34 360 56 88 wew. 29, e-mail: lck-czestochowa@firmyrodzinne.eu.Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są do 5 lutego do godz. 12 drogą telefoniczną lub mailową.

Źródło: własne, ARR

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl