Strona główna Archiwum 2011 - 2013 „Bezpieczny weekend” zapewni drogówka

Więcej funkcjonariuszy w nieoznakowanych radiowozach pojawi się na drogach w najbliższych dniach. Policyjna akcja "Bezpieczny weekend" potrwa do 26 kwietnia.

W związku ze zbliżający się długim okresem świątecznym policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania „Bezpieczny weekend„. Już od godziny 14:00 22 kwietnia do późnych godzin nocnych 25 kwietnia śląscy policjanci będą reagować na każde wykroczenie oraz eliminować z dalszej jazdy nietrzeźwych kierowców. W radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych pojawi się na drogach więcej funkcjonariuszy niż zazwyczaj. Z konsekwencją będą karani piraci drogowi, którzy poruszają się z nadmierną prędkością. Akcja zostanie powtórzona w dniach 29 kwietnia- 3 maja.
Prowadząc pojazd odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo, ale też bezpieczeństwo innych użytkowników dróg. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci.

Aktualności z Częstochowy i regionu.
Sport, wydarzenia, kultura i rozrywka, komunikacja, kościół, zdrowie, konkursy.

Patronaty

© 2025 Copyright wczestochowie.pl